nyomtatás  nagyítás kicsinyítés 
Betöltés...
61/2012. (XII. 11.) BM rendelet
a települések katasztrófavédelmi besorolásáról, valamint a katasztrófák elleni védekezés egyes szabályairól szóló 62/2011. (XII. 29.) BM rendelet módosításáról
2017-01-01
infinity
8

61/2012. (XII. 11.) BM rendelet

a települések katasztrófavédelmi besorolásáról, valamint a katasztrófák elleni védekezés egyes szabályairól szóló 62/2011. (XII. 29.) BM rendelet módosításáról

A katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXXVIII. törvény 81. § d) pontjában, a 2–5. § tekintetében a 81. § e) pontjában kapott felhatalmazás alapján, az egyes miniszterek, valamint a Miniszterelnökséget vezető államtitkár feladat- és hatásköréről szóló 212/2010. (VII. 1.) Korm. rendelet 37. § q) pontjában meghatározott feladatkörömben eljárva a következőket rendelem el:

1. § Az ország településeinek katasztrófavédelmi besorolását az 1. melléklet határozza meg.

2–5. §1

6. § (1) Ez a rendelet 2013. január 1-jén lép hatályba.

(2)2

1. melléklet a 61/2012. (XII. 11.) BM rendelethez3

BUDAPEST FŐVÁROS

Észak-pesti katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Kerület

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

IV. kerület

I.

2.

XIII. kerület

I.

3.

XIV. kerület

I

4.

XV. kerület

I.

5.

XVI. kerület

II.

Közép-pesti katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Kerület

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

V. kerület

I.

2.

VI. kerület

II.

3.

VII. kerület

II.

4.

VIII. kerület

II.

5.

IX. kerület

I.

6.

X. kerület

I.

Dél-pesti katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Kerület

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

XVII. kerület

II.

2.

XVIII. kerület

II.

3.

XIX. kerület

I.

4.

XX. kerület

I.

5.

XXIII.

II.

Észak-budai katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Kerület

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

I. kerület

II.

2.

II. kerület

II.

3.

III. kerület

I.

4.

XII. kerület

I.

Dél-budai katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Kerület

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

XI. kerület

I.

2.

XXI. kerület

I.

3.

XXII. kerület

I.

BÁCS-KISKUN MEGYE

Baja székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Bácsalmás

III.

2.

Bácsbokod

III.

3.

Bácsborsód

III.

4.

Bácsszentgyörgy

III.

5.

Bácsszőlős

III.

6.

Baja

I.

7.

Bátmonostor

III.

8.

Bátya

II.

9.

Csátalja

III.

10.

Csávoly

III.

11.

Csikéria

III.

12.

Dávod

III.

13.

Drágszél

II.

14.

Dunafalva

II.

15.

Dunapataj

II.

16.

Dunaszentbenedek

II.

17.

Dunatetétlen

II.

18.

Dusnok

II.

19.

Érsekcsanád

III.

20.

Érsekhalma

III.

21.

Fajsz

II.

22.

Felsőszentiván

III.

23.

Foktő

II.

24.

Gara

III.

25.

Géderlak

II.

26.

Hajós

II.

27.

Harta

II.

28.

Hercegszántó

III.

29.

Homokmégy

II.

30.

Kalocsa

I.

31.

Katymár

III.

32.

Kunbaja

III.

33.

Madaras

III.

34.

Mátételke

III.

35.

Miske

II.

36.

Nagybaracska

III.

37.

Nemesnádudvar

II.

38.

Ordas

II.

39.

Öregcsertő

II.

40.

Solt

I.

41.

Sükösd

III.

42.

Szakmár

II.

43.

Szeremle

II.

44.

Tataháza

III.

45.

Újsolt

III.

46.

Újtelek

II.

47.

Uszód

II.

48.

Vaskút

III.

Kecskemét székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Ágasegyháza

III.

2.

Apostag

II.

3.

Ballószög

III.

4.

Bugac

III.

5.

Bugacpusztaháza

III.

6.

Dunaegyháza

II.

7.

Dunavecse

I.

8.

Felsőlajos

III.

9.

Fülöpháza

III.

10.

Fülöpjakab

III.

11.

Gátér

III.

12.

Helvécia

III.

13.

Jakabszállás

II.

14.

Kecskemét

I.

15.

Kerekegyháza

III.

16.

Kiskunfélegyháza

I.

17.

Kunadacs

III.

18.

Kunbaracs

III.

19.

Kunpeszér

III.

20.

Kunszállás

III.

21.

Kunszentmiklós

II.

22.

Ladánybene

III.

23.

Lajosmizse

III.

24.

Lakitelek

I.

25.

Nyárlőrinc

III.

26.

Orgovány

III.

27.

Pálmonostora

III.

28.

Petőfiszállás

III.

29.

Szabadszállás

II.

30.

Szalkszentmárton

II.

31.

Szentkirály

III.

32.

Tass

II.

33.

Tiszaalpár

III.

34.

Tiszakécske

II.

35.

Tiszaug

II.

36.

Városföld

II.

Kiskunhalas székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Akasztó

II.

2.

Balotaszállás

III.

3.

Bócsa

III.

4.

Borota

III.

5.

Császártöltés

II.

6.

Csengőd

III.

7.

Csólyospálos

III.

8.

Fülöpszállás

III.

9.

Harkakötöny

III.

10.

Imrehegy

III.

11.

Izsák

II.

12.

Jánoshalma

III.

13.

Jászszentlászló

III.

14.

Kaskantyú

III.

15.

Kecel

II.

16.

Kelebia

II.

17.

Kéleshalom

III.

18.

Kiskőrös

II.

19.

Kiskunhalas

I.

20.

Kiskunmajsa

III.

21.

Kisszállás

III.

22.

Kömpöc

III.

23.

Kunfehértó

III.

24.

Mélykút

III.

25.

Móricgát

III.

26.

Páhi

III.

27.

Pirtó

III.

28.

Rém

III.

29.

Soltszentimre

III.

30.

Soltvadkert

II.

31.

Szank

II.

32.

Tabdi

III.

33.

Tázlár

III.

34.

Tompa

III.

35.

Zsana

II.

BARANYA MEGYE

Mohács székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Babarc

III.

2.

Bár

II.

3.

Belvárdgyula

III.

4.

Bezedek

III.

5.

Borjád

III.

6.

Bóly

I.

7.

Dunaszekcső

I.

8.

Erdősmárok

III.

9.

Feked

III.

10.

Görcsönydoboka

III.

11.

Hásságy

II.

12.

Himesháza

III.

13.

Homorúd

II.

14.

Ivándárda

III.

15.

Kisbudmér

II.

16.

Kisnyárád

III.

17.

Kölked

II.

18.

Lánycsók

III.

19.

Lippó

III.

20.

Liptód

III.

21.

Majs

II.

22.

Maráza

III.

23.

Máriakéménd

II.

24.

Mohács

II.

25.

Monyoród

III.

26.

Nagybudmér

III.

27.

Nagynyárád

III.

27.

Olasz

II.

29.

Palotabozsok

II.

30.

Pócsa

II.

31.

Sárok

III.

32.

Sátorhely

III.

33.

Somberek

III.

34.

Szajk

III.

35.

Szebény

III.

36.

Szederkény

II.

37.

Székelyszabar

III.

38.

Szűr

III.

39.

Töttös

II.

40.

Udvar

III.

41.

Véménd

II.

42.

Versend

III.

Pécs székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Abaliget

III.

2.

Ág

III.

3.

Alsómocsolád

II.

4.

Apátvarasd

III.

5.

Aranyosgadány

III.

6.

Áta

III.

7.

Bakóca

III.

8.

Bakonya

III.

9.

Baranyajenő

III.

10.

Baranyaszentgyörgy

III.

11.

Berkesd

III.

12.

Bikal

III.

13.

Birján

III.

14.

Bodolyabér

III.

15.

Bogád

III.

16.

Bosta

III.

17.

Cserkút

II.

18.

Egerág

III.

19.

Egyházaskozár

II.

20.

Ellend

III.

21.

Erdősmecske

II.

22.

Erzsébet

III.

23.

Fazekasboda

II.

24.

Felsőegerszeg

III.

25.

Gerényes

III.

26.

Geresdlak

III.

27.

Gödre

II.

28.

Görcsöny

III.

29.

Gyód

III.

30.

Hegyhátmaróc

III.

31.

Hidas

I.

32.

Hosszúhetény

II.

33.

Husztót

III.

34.

Kárász

II.

35.

Kátoly

II.

36.

Kékesd

III.

37.

Keszü

II.

38.

Kisbeszterce

III.

39.

Kishajmás

III.

40.

Kisherend

III.

41.

Kisvaszar

III.

42.

Komló

II.

43.

Kovácsszénája

III.

44.

Kozármisleny

II.

45.

Köblény

III.

46.

Kökény

III.

47.

Kővágószőlős

III.

48.

Kővágótöttös

III.

49.

Liget

III.

50.

Lothárd

III.

51.

Lovászhetény

III.

52.

Mágocs

II.

53.

Magyaregregy

II.

54.

Magyarhertelend

II.

55.

Magyarsarlós

III.

56.

Magyarszék

II.

57.

Mánfa

II.

58.

Martonfa

III.

59.

Máza

II.

60.

Mecseknádasd

II.

61.

Mecsekpölöske

II.

62.

Mekényes

III.

63.

Meződ

III.

64.

Mindszentgodisa

III.

65.

Nagyhajmás

III.

66.

Nagykozár

II.

67.

Nagypall

III.

68.

Orfű

II.

69.

Oroszló

II.

70.

Óbánya

III.

71.

Ócsárd

III.

72.

Ófalu

II.

73.

Palé

III.

74.

Pécs

I.

75.

Pécsudvard

II.

76.

Pécsvárad

II.

77.

Pellérd

II.

78.

Pereked

III.

79.

Pogány

II.

80.

Regenye

III.

81.

Romonya

III.

82.

Sásd

II.

83.

Szágy

III.

84.

Szalatnak

III.

85.

Szalánta

II.

86.

Szárász

III.

87.

Szászvár

II.

88.

Szellő

II.

89.

Szemely

III.

90.

Szilágy

III.

91.

Szilvás

III.

92.

Szőke

III.

93.

Szőkéd

III.

94.

Tarrós

III.

95.

Tékes

III.

96.

Tófű

III.

97.

Tormás

III.

98.

Varga

III.

99.

Vásárosdombó

II.

100.

Vázsnok

III.

101.

Vékény

III.

102.

Zengővárkony

III.

Siklós székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Adorjás

III.

2.

Alsószentmárton

III.

3.

Babarcszőlős

III.

4.

Baksa

III.

5.

Baranyahídvég

II.

6.

Beremend

II.

7.

Besence

III.

8.

Bisse

III.

9.

Bogádmindszent

III.

10.

Bogdása

III.

11.

Csarnóta

III.

12.

Csányoszró

III.

13.

Cún

II.

14.

Diósviszló

II.

15.

Drávacsehi

II.

16.

Drávacsepely

II.

17.

Drávafok

II.

18.

Drávaiványi

III.

19.

Drávakeresztúr

II.

20.

Drávapalkonya

II.

21.

Drávapiski

III

22.

Drávaszabolcs

II.

23.

Drávaszerdahely

II.

24.

Drávasztára

II.

25.

Egyházasharaszti

II.

26.

Felsőszentmárton

II.

27.

Garé

III.

28.

Gilvánfa

III.

29.

Gordisa

II.

30.

Harkány

II.

31.

Hegyszentmárton

III.

32.

Hirics

II.

33.

Illocska

II.

34.

Ipacsfa

III.

35.

Ivánbattyán

III.

36.

Kákics

III.

37.

Kásád

III.

38.

Kémes

II.

39.

Kemse

II.

40.

Kisasszonyfa

III.

41.

Kisdér

III.

42.

Kisharsány

III.

43.

Kisjakabfalva

III.

44.

Kiskassa

III.

45.

Kislippó

III.

46.

Kistapolca

III.

47.

Kistótfalu

III.

48.

Kisszentmárton

II.

49.

Kórós

III.

50.

Kovácshida

II.

51.

Lapáncsa

II.

52.

Lúzsok

III.

53.

Magyarbóly

II.

54.

Magyarmecske

III.

55.

Magyartelek

III.

56.

Márfa

III.

57.

Markóc

II.

58.

Marócsa

III.

59.

Márok

III.

60.

Matty

II.

61.

Nagycsány

III.

62.

Nagyharsány

II.

63.

Nagytótfalu

III.

64.

Ózdfalu

III.

65.

Okorág

III.

66.

Old

II.

67.

Palkonya

III.

68.

Páprád

III.

69.

Pécsdevecser

III.

70.

Peterd

III.

71.

Piskó

II.

72.

Rádfalva

III.

73.

Sámod

III.

74.

Sellye

I.

75.

Siklós

II.

76.

Siklósbodony

III.

77.

Siklósnagyfalu

III.

78.

Sósvertike

II.

79.

Szaporca

II.

80.

Szava

III.

81.

Tengeri

III.

82.

Tésenfa

II.

83.

Téseny

III.

84.

Túrony

II.

85.

Újpetre

II.

86.

Vajszló

II.

87.

Vejti

II.

88.

Villány

II.

89.

Villánykövesd

II.

90.

Vokány

II.

91.

Zaláta

II.

Szigetvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Almamellék

III.

2.

Almáskeresztúr

III.

3.

Bánfa

III.

4.

Basal

III.

5.

Bicsérd

III.

6.

Boda

III.

7.

Boldogasszonyfa

III.

8.

Botykapeterd

III.

9.

Bükkösd

II.

10.

Bürüs

III.

11.

Csebény

III.

12.

Cserdi

III.

13.

Csertő

III.

14.

Csonkamindszent

III.

15.

Dencsháza

II.

16.

Dinnyeberki

III.

17.

Endrőc

III.

18.

Gerde

III.

19.

Gyöngyfa

III.

20.

Gyöngyösmellék

III.

21.

Helesfa

II.

22.

Hetvehely

II.

23.

Hobol

II.

24.

Horváthertelend

III.

25.

Ibafa

III.

26.

Kacsóta

III.

27.

Katádfa

III.

28.

Kétújfalu

III.

29.

Királyegyháza

II.

30.

Kisdobsza

III.

31.

Kistamási

III.

32.

Magyarlukafa

III.

33.

Merenye

III.

34.

Molvány

III.

35.

Mozsgó

III.

36.

Nagydobsza

III.

37.

Nagypeterd

III.

38.

Nagyváty

III.

39.

Nemeske

III.

40.

Nyugotszenterzsébet

III.

41.

Okorvölgy

III.

42.

Patapoklosi

III.

43.

Pécsbagota

III.

44.

Pettend

III.

45.

Rózsafa

III.

46.

Somogyapáti

III.

47.

Somogyhárságy

III.

48.

Somogyhatvan

III.

49.

Somogyviszló

III.

50.

Sumony

III.

51.

Szabadszentkirály

III.

52.

Szentdénes

III.

53.

Szentegát

III.

54.

Szentkatalin

III.

55.

Szentlászló

III.

56.

Szentlőrinc

II.

57.

Szigetvár

II.

58.

Szörény

III.

59.

Szulimán

III.

60.

Teklafalu

III.

61.

Tótszentgyörgy

III.

62.

Várad

III.

63.

Vásárosbéc

III.

64.

Velény

III.

65.

Zádor

III.

66.

Zók

III.

BÉKÉS MEGYE

Békéscsaba székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Békés

I.

2.

Békéscsaba

I.

3.

Bélmegyer

II.

4.

Biharugra

III.

5.

Csabaszabadi

III.

6.

Csorvás

II.

7.

Doboz

II.

8.

Elek

III.

9.

Gerendás

III.

10.

Geszt

III.

11.

Gyula

I.

12.

Kamut

II.

13.

Kétegyháza

II.

14.

Kétsoprony

I.

15.

Körösnagyharsány

II.

16.

Köröstarcsa

II.

17.

Kötegyán

II.

18.

Lőkösháza

II.

19.

Mezőberény

II.

20.

Mezőgyán

III.

21.

Méhkerék

II.

22.

Murony

II.

23.

Okány

II.

24.

Sarkad

I.

25.

Sarkadkeresztúr

II.

26.

Szabadkígyós

III.

27.

Tarhos

II.

28.

Telekgerendás

II.

29.

Újkígyós

II.

30.

Újszalonta

II.

31.

Zsadány

II.

Orosháza székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Almáskamarás

III.

2.

Battonya

II.

3.

Békéssámson

II.

4.

Csanádapáca

III.

5.

Dombegyház

III.

6.

Dombiratos

III.

7.

Gádoros

III.

8.

Kardoskút

I.

9.

Kaszaper

III.

10.

Kevermes

II.

11.

Kisdombegyház

III.

12.

Kunágota

III.

13.

Magyarbánhegyes

III.

14.

Magyardombegyház

III.

15.

Medgyesbodzás

II.

16.

Medgyesegyháza

II.

17.

Mezőhegyes

II.

18.

Mezőkovácsháza

II.

19.

Nagybánhegyes

III.

20.

Nagykamarás

III.

21.

Nagyszénás

II.

22.

Orosháza

I.

23.

Pusztaföldvár

III.

24.

Pusztaottlaka

III.

25.

Tótkomlós

III.

26.

Végegyháza

III.

Szeghalom székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Békésszentandrás

II.

2.

Bucsa

II.

3.

Csabacsűd

III.

4.

Csárdaszállás

II.

5.

Dévaványa

II.

6.

Ecsegfalva

II.

7.

Füzesgyarmat

I.

8.

Gyomaendrőd

I.

9.

Hunya

II.

10.

Kardos

III.

11.

Kertészsziget

II.

12.

Kondoros

II.

13.

Körösladány

I.

14.

Körösújfalu

II.

15.

Örménykút

III.

16.

Szarvas

I.

17.

Szeghalom

I.

18.

Vésztő

I.

BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYE

Encs székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Abaújalpár

II.

2.

Abaújkér

II.

3.

Abaújlak

II.

4.

Abaújszántó

II.

5.

Abaújszolnok

II.

6.

Abaújvár

II.

7.

Alsóberecki

II.

8.

Alsógagy

II.

9.

Alsóregmec

III.

10.

Alsóvadász

II.

11.

Arka

III.

12.

Aszaló

II.

13.

Baktakék

II.

14.

Baskó

III.

15.

Beret

II.

16.

Bodroghalom

III.

17.

Bodrogolaszi

II.

18.

Boldogkőújfalu

III.

19.

Boldogkőváralja

II.

20.

Bózsva

III.

21.

Büttös

III.

22.

Cigánd

II.

23.

Csenyéte

II.

24.

Csobád

II.

25.

Dámóc

II.

26.

Detek

II.

27.

Encs

II.

28.

Erdőhorváti

II.

29.

Fáj

III.

30.

Fancsal

II.

31.

Felsőberecki

II.

32.

Felsődobsza

II.

33.

Felsőgagy

II.

34.

Felsőregmec

III.

35.

Felsővadász

II.

36.

Filkeháza

III.

37.

Fony

II.

38.

Forró

II.

39.

Fulókércs

III.

40.

Füzér

III.

41.

Füzérkajata

III.

42.

Füzérkomlós

III.

43.

Füzérradvány

III.

44.

Gadna

II.

45.

Gagyapáti

II.

46.

Gagybátor

II.

47.

Gagyvendégi

II.

48.

Garadna

II.

49.

Gibárt

II.

50.

Gönc

II.

51.

Göncruszka

II.

52.

Györgytarló

II.

53.

Halmaj

II.

54.

Háromhuta

II.

55.

Hejce

II.

56.

Hercegkút

II.

57.

Hernádbűd

III.

58.

Hernádcéce

II.

59.

Hernádkércs

II.

60.

Hernádpetri

II.

61.

Hernádszentandrás

II.

62.

Hernádszurdok

II.

63.

Hernádvécse

II.

64.

Hidasnémeti

II.

65.

Hollóháza

II.

66.

Homrogd

II.

67.

Ináncs

II.

68.

Kány

III.

69.

Karcsa

III.

70.

Karos

II.

71.

Kázsmárk

II.

72.

Kéked

III.

73.

Kenézlő

II.

74.

Keresztéte

III.

75.

Kishuta

III.

76.

Kiskinizs

II.

77.

Kisrozvágy

III.

78.

Komlóska

II.

79.

Korlát

II.

80.

Kovácsvágás

III.

81.

Krasznokvajda

III.

82.

Kupa

III.

83.

Lácacséke

II.

84.

Léh

II.

85.

Litka

III.

86.

Makkoshotyka

III.

87.

Méra

II.

88.

Mikóháza

III.

89.

Mogyoróska

III.

90.

Monaj

III.

91.

Nagyhuta

III.

92.

Nagykinizs

II.

93.

Nagyrozvágy

II.

94.

Novajidrány

II.

95.

Nyésta

III.

96.

Nyíri

III.

97.

Olaszliszka

II.

98.

Pácin

II.

99.

Pálháza

II.

100.

Pamlény

III.

101.

Pányok

II.

102.

Pere

II.

103.

Perecse

III.

104.

Pusztafalu

III.

105.

Pusztaradvány

II.

106.

Rásonysápberencs

II.

107.

Regéc

II.

108.

Révleányvár

II.

109.

Ricse

II.

110.

Sárazsadány

II.

111.

Sárospatak

II.

112.

Sátoraljaújhely

II.

113.

Selyeb

II.

114.

Semjén

II.

115.

Sima

III.

116.

Szalaszend

II.

117.

Szászfa

III.

118.

Szemere

II.

119.

Szentistvánbaksa

II.

120.

Szikszó

II.

121.

Telkibánya

II.

122.

Tiszacsermely

II.

123.

Tiszakarád

II.

124.

Tolcsva

II.

125.

Tornyosnémeti

II.

126.

Vágáshuta

III.

127.

Vajdácska

II.

128.

Vámosújfalu

II.

129.

Vilmány

II.

130.

Vilyvitány

III.

131.

Viss

II.

132.

Vizsoly

II.

133.

Zalkod

II.

134.

Zemplénagárd

II.

135.

Zsujta

II.

Kazincbarcika székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Abod

III.

2.

Aggtelek

III.

3.

Alacska

II.

4.

Alsószuha

II.

5.

Alsótelekes

III.

6.

Arló

III.

7.

Balajt

III.

8.

Bánhorváti

II.

9.

Bánréve

II.

10.

Becskeháza

III.

11.

Berente

I.

12.

Bódvalenke

III.

13.

Bódvarákó

III.

14.

Bódvaszilas

III.

15.

Boldva

I.

16.

Borsodbóta

III.

17.

Borsodnádasd

II.

18.

Borsodszentgyörgy

III.

19.

Borsodszirák

II.

20.

Bükkmogyorósd

III.

21.

Csernely

III.

22.

Csokvaomány

III.

23.

Damak

II.

24.

Debréte

III.

25.

Dédestapolcsány

III.

26.

Domaháza

III.

27.

Dövény

III.

28.

Dubicsány

II.

29.

Edelény

I.

30.

Égerszög

III.

31.

Farkaslyuk

II.

32.

Felsőkelecsény

III.

33.

Felsőnyárád

II.

34.

Felsőtelekes

III.

35.

Galvács

III.

36.

Gömörszőlős

III.

37.

Hangács

II.

38.

Hangony

III.

39.

Hegymeg

III.

40.

Hét

II.

41.

Hidvégardó

II.

42.

Imola

III.

43.

Irota

III.

44.

Izsófalva

II.

45.

Jákfalva

III.

46.

Járdánháza

III.

47.

Jósvafő

II.

48.

Kánó

III.

49.

Kazincbarcika

I.

50.

Kelemér

II.

51.

Királd

III.

52.

Kissikátor

III.

53.

Komjáti

III.

54.

Kurityán

II.

55.

Ládbesenyő

III.

56.

Lak

III.

57.

Lénárddaróc

III.

58.

Mályinka

III.

59.

Martonyi

III.

60.

Meszes

II.

61.

Múcsony

I.

62.

Nagybarca

II.

63.

Nekézseny

III.

64.

Nyomár

III.

65.

Ormosbánya

II.

66.

Ózd

II.

67.

Perkupa

III.

68.

Putnok

II.

69.

Ragály

III.

70.

Rakaca

II.

71.

Rakacaszend

II.

72.

Rudabánya

II.

73.

Rudolftelep

II.

74.

Sajógalgóc

II.

75.

Sajóivánka

II.

76.

Sajókaza

II.

77.

Sajómercse

III.

78.

Sajónémeti

II.

79.

Sajópüspöki

II.

80.

Sajószentpéter

I.

81.

Sajóvelezd

II.

82.

Sáta

III.

83.

Serényfalva

II.

84.

Szakácsi

III.

85.

Szalonna

II.

86.

Szendrő

I.

87.

Szendrőlád

II.

88.

Szin

II.

89.

Szinpetri

III.

90.

Szögliget

II.

91.

Szőlősardó

III.

92.

Szuhafő

III.

93.

Szuhakálló

II.

94.

Szuhogy

II.

95.

Tardona

II.

96.

Teresztenye

III.

97.

Tomor

III.

98.

Tornabarakony

III.

99.

Tornakápolna

III.

100.

Tornanádaska

III.

101.

Tornaszentandrás

III.

102.

Tornaszentjakab

III.

103.

Trizs

III.

104.

Uppony

III.

105.

Vadna

II.

106.

Varbóc

III.

107.

Viszló

III.

108.

Zádorfalva

III.

109.

Ziliz

II.

110.

Zubogy

III.

Miskolc székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Alsódobsza

III.

2.

Alsózsolca

II.

3.

Arnót

II.

4.

Bekecs

III.

5.

Berzék

II.

6.

Bodrogkeresztúr

II.

7.

Bodrogkisfalud

II.

8.

Bőcs

II.

9.

Bükkaranyos

III.

10.

Bükkszentkereszt

II.

11.

Csobaj

II.

12.

Emőd

II.

13.

Erdőbénye

III.

14.

Felsőzsolca

II.

15.

Gesztely

II.

16.

Golop

III.

17.

Harsány

III.

18.

Hernádkak

II.

19.

Hernádnémeti

II.

20.

Kisgyőr

III.

21.

Kistokaj

II.

22.

Kondó

II.

23.

Köröm

III.

24.

Legyesbénye

II.

25.

Mád

II.

26.

Mályi

II.

27.

Megyaszó

III.

28.

Mezőzombor

II.

29.

Miskolc

I.

30.

Monok

III.

31.

Nyékládháza

II.

32.

Onga

II.

33.

Ónod

III.

34.

Parasznya

II.

35.

Prügy

II.

36.

Radostyán

II.

37.

Rátka

III.

38.

Répáshuta

III.

39.

Sajóbábony

I.

40.

Sajóecseg

II.

41.

Sajóhídvég

II.

42.

Sajókápolna

II.

43.

Sajókeresztúr

II.

44.

Sajólád

II.

45.

Sajólászlófalva

II.

46.

Sajópálfala

II.

47.

Sajópetri

II.

48.

Sajósenye

II.

49.

Sajóvámos

II.

50.

Sóstófalva

III.

51.

Szegi

III.

52.

Szegilong

III.

53.

Szerencs

II.

54.

Szirmabesenyő

II.

55.

Taktabáj

II.

56.

Taktaharkány

II.

57.

Taktakenéz

II.

58.

Taktaszada

II.

59.

Tállya

III.

60.

Tarcal

II.

61.

Tiszaladány

II.

62.

Tiszalúc

II.

63.

Tiszatardos

II.

64.

Tokaj

II.

65.

Újcsanálos

III.

66.

Varbó

II.

Tiszaújváros székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Ároktő

II.

2.

Bogács

II.

3.

Borsodgeszt

III.

4.

Borsodivánka

II.

5.

Bükkábrány

II.

6.

Bükkzsérc

III.

7.

Cserépfalu

III.

8.

Cserépváralja

III.

9.

Csincse

II.

10.

Egerlövő

III.

11.

Gelej

II.

12.

Girincs

II.

13.

Hejőbába

II.

14.

Hejőkeresztúr

III.

15.

Hejőkürt

II.

16.

Hejőpapi

II.

17.

Hejőszalonta

III.

18.

Igrici

III.

19.

Kács

III.

20.

Kesznyéten

II.

21.

Kiscsécs

II.

22.

Mezőcsát

III.

23.

Mezőkeresztes

III.

24.

Mezőkövesd

II.

25.

Mezőnagymihály

III.

26.

Mezőnyárád

II.

27.

Muhi

III.

28.

Nagycsécs

II.

29.

Négyes

II.

30.

Nemesbikk

II.

31.

Oszlár

I.

32.

Sajóörös

II.

33.

Sajószöged

II.

34.

Sály

II.

35.

Szakáld

III.

36.

Szentistván

II.

37.

Szomolya

III.

38.

Tard

III.

39.

Tibolddaróc

III.

40.

Tiszabábolna

III.

41.

Tiszadorogma

II.

42.

Tiszakeszi

II.

43.

Tiszapalkonya

I.

44.

Tiszatarján

II.

45.

Tiszaújváros

I.

46.

Tiszavalk

III.

47.

Vatta

II.

CSONGRÁD MEGYE

Szeged székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Algyő

I.

2.

Ambrózfalva

III.

3.

Apátfalva

II.

4.

Ásotthalom

III.

5.

Baks

II.

6.

Balástya

III.

7.

Bordány

III.

8.

Csanádalberti

III.

9.

Csanádpalota

II.

10.

Csengele

III.

11.

Deszk

II.

12.

Dóc

II.

13.

Domaszék

III.

14.

Ferencszállás

II.

15.

Forráskút

III.

16.

Földeák

III.

17.

Királyhegyes

III.

18.

Kistelek

III.

19.

Kiszombor

II.

20.

Klárafalva

II.

21.

Kövegy

III.

22.

Kübekháza

II.

23.

Magyarcsanád

II.

24.

Makó

II.

25.

Maroslele

III.

26.

Mórahalom

III.

27.

Nagyér

III.

28.

Nagylak

II.

29.

Óföldeák

III.

30.

Ópusztaszer

III.

31.

Öttömös

III.

32.

Pitvaros

III.

33.

Pusztamérges

III.

34.

Pusztaszer

III.

35.

Röszke

II.

36.

Ruzsa

III.

37.

Sándorfalva

III.

38.

Szatymaz

III.

39.

Szeged

I.

40.

Tiszasziget

II.

41.

Újszentiván

II.

42.

Üllés

III.

43.

Zákányszék

III.

44.

Zsombó

III.

Szentes székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Árpádhalom

III.

2.

Csanytelek

II.

3.

Csongrád

II.

4.

Derekegyház

II.

5.

Eperjes

III.

6.

Fábiánsebestyén

III.

7.

Felgyő

II.

8.

Hódmezővásárhely

I.

9.

Mártély

II.

10.

Mindszent

II.

11.

Nagymágocs

III.

12.

Nagytőke

III.

13.

Szegvár

II.

14.

Székkutas

II.

15.

Szentes

I.

16.

Tömörkény

II.

FEJÉR MEGYE

Dunaújváros székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Adony

II.

2.

Alap

II.

3.

Alsószentiván

II.

4.

Baracs

II.

5.

Baracska

II.

6.

Beloiannisz

II.

7.

Besnyő

II.

8.

Cece

II.

9.

Daruszentmiklós

II.

10.

Dég

III.

11.

Dunaújváros

I.

12.

Előszállás

II.

13.

Enying

II.

14.

Ercsi

I.

15.

Gyúró

II.

16.

Hantos

III.

17.

Igar

II.

18.

Iváncsa

II.

19.

Kajászó

II.

20.

Kisapostag

II.

21.

Kisláng

III.

22.

Kulcs

I.

23.

Lajoskomárom

III.

24.

Lepsény

III.

25.

Martonvásár

II.

26.

Mátyásdomb

II.

27.

Mezőfalva

III.

28.

Mezőkomárom

III.

29.

Mezőszentgyörgy

II.

30.

Mezőszilas

III.

31.

Nagykarácsony

II.

32.

Nagylók

III.

33.

Nagyvenyim

III.

34.

Perkáta

III.

35.

Pusztaszabolcs

II.

36.

Rácalmás

I.

37.

Ráckeresztúr

I.

38.

Sárbogárd

II.

39.

Sáregres

II.

40.

Sárkeresztúr

II.

41.

Sárszentágota

II.

42.

Szabadhídvég

III.

43.

Tordas

III.

44.

Vajta

II.

45.

Vál

II.

Székesfehérvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Aba

II.

2.

Alcsútdoboz

III.

3.

Bakonycsernye

II.

4.

Bakonykúti

II.

5.

Balinka

III.

6.

Bicske

II.

7.

Bodajk

II.

8.

Bodmér

III.

9.

Csabdi

III.

10.

Csákberény

III.

11.

Csákvár

III.

12.

Csókakő

II.

13.

Csór

II.

14.

Csősz

II.

15.

Etyek

III.

16.

Fehérvárcsurgó

II.

17.

Felcsút

III.

18.

Füle

III.

19.

Gánt

II.

20.

Gárdony

II.

21.

Iszkaszentgyörgy

III.

22.

Isztimér

II.

23.

Jenő

III.

24.

Káloz

II.

25.

Kápolnásnyék

II.

26.

Kincsesbánya

III.

27.

Kőszárhegy

III.

28.

Lovasberény

III.

29.

Magyaralmás

III.

30.

Mány

III.

31.

Moha

III.

32.

Mór

II.

33.

Nadap

III.

34.

Nádasdladány

II.

35.

Nagyveleg

III.

36.

Óbarok

II.

37.

Pákozd

III.

38.

Pátka

II.

39.

Pázmánd

III.

40.

Polgárdi

II.

41.

Pusztavám

III.

42.

Sárkeresztes

III.

43.

Sárkeszi

II.

44.

Sárosd

III.

45.

Sárszentmihály

II.

46.

Seregélyes

III.

47.

Soponya

II.

48.

Söréd

III.

49.

Sukoró

III.

50.

Szabadbattyán

II.

51.

Szabadegyháza

II.

52.

Szár

III.

53.

Székesfehérvár

I.

54.

Tabajd

II.

55.

Tác

II.

56.

Újbarok

III.

57.

Úrhida

II.

58.

Velence

II.

59.

Vereb

III.

60.

Vértesacsa

III.

61.

Vértesboglár

III.

62.

Zámoly

III.

63.

Zichyújfalu

III.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE

Győr székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Abda

II.

2.

Árpás

II.

3.

Bakonygyirót

III.

4.

Bakonypéterd

III.

5.

Bakonyszentlászló

III.

6.

Bezi

III.

7.

Bőny

II.

8.

Börcs

II.

9.

Csikvánd

III.

10.

Dunaszeg

II.

11.

Dunaszentpál

II.

12.

Écs

II.

13.

Enese

II.

14.

Fehértó

III.

15.

Felpéc

III.

16.

Fenyőfő

III.

17.

Gönyű

II.

18.

Gyömöre

III.

19.

Gyarmat

II.

20.

Győr

I.

21.

Győrasszonyfa

III.

22.

Győrladamér

II.

23.

Győrság

III.

24.

Győrsövényház

III.

25.

Győrszemere

II.

26.

Győrújbarát

II.

27.

Győrújfalu

II.

28.

Győrzámoly

II.

29.

Ikrény

II.

30.

Kajárpéc

III.

31.

Kisbabot

II.

32.

Kisbajcs

II.

33.

Koroncó

II.

34.

Kunsziget

II.

35.

Lázi

III.

36.

Mezőörs

II.

37.

Mérges

II.

38.

Mosonszentmiklós

III.

39.

Mórichida

II.

40.

Nagybajcs

II.

41.

Nagyszentjános

II.

42.

Nyalka

II.

43.

Nyúl

II.

44.

Öttevény

II.

45.

Pannonhalma

II.

46.

Pázmándfalu

III.

47.

Pér

II.

48.

Rábacsécsény

II.

49.

Rábapatona

II.

50.

Rábaszentmihály

II.

51.

Rábaszentmiklós

II.

52.

Ravazd

II.

53.

Rétalap

II.

54.

Románd

III.

55.

Sikátor

III.

56.

Sokorópátka

III.

57.

Szerecseny

III.

58.

Táp

III.

59.

Tápszentmiklós

III.

60.

Tarjánpuszta

II.

61.

Tényő

III.

62.

Tét

II.

63.

Töltéstava

III.

64.

Vámosszabadi

II.

65.

Vének

II.

66.

Veszprémvarsány

II.

Kapuvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Acsalag

III.

2.

Agyagosszergény

III.

3.

Babót

III.

4.

Bágyogszovát

III.

5.

Barbacs

III.

6.

Beled

II.

7.

Bodonhely

II.

8.

Bogyoszló

III.

9.

Bősárkány

II.

10.

Cakóháza

III.

11.

Cirák

III.

12.

Csorna

II.

13.

Dénesfa

III.

14.

Dör

III.

15.

Edve

II.

16.

Egyed

III.

17.

Farád

III.

18.

Gyóró

III.

19.

Himod

III.

20.

Hövej

II.

21.

Jobaháza

III.

22.

Kapuvár

II.

23.

Kisfalud

III.

24.

Kóny

III.

25.

Maglóca

III.

26.

Magyarkeresztúr

III.

27.

Markotabödöge

III.

28.

Mihályi

III.

29.

Osli

III.

30.

Páli

III.

31.

Pásztori

III.

32.

Potyond

III.

33.

Rábacsanak

III.

34.

Rábakecöl

II.

35.

Rábapordány

III.

36.

Rábasebes

II.

37.

Rábaszentandrás

II.

38.

Rábatamási

III.

39.

Rábcakapi

III.

40.

Répceszemere

III.

41.

Sobor

II.

42.

Sopronnémeti

III.

43.

Szany

II.

44.

Szárföld

III.

45.

Szil

II.

46.

Szilsárkány

III.

47.

Tárnokréti

III.

48.

Vadosfa

III.

49.

Vág

II.

50.

Vásárosfalu

III.

51.

Veszkény

III.

52.

Vitnyéd

II.

53.

Zsebeháza

III.

Mosonmagyaróvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Ásványráró

II.

2.

Bezenye

II.

3.

Darnózseli

II.

4.

Dunakiliti

II.

5.

Dunaremete

II.

6.

Dunasziget

II.

7.

Feketeerdő

II.

8.

Halászi

III.

9.

Hédervár

II.

10.

Hegyeshalom

II.

11.

Jánossomorja

II.

12.

Károlyháza

II.

13.

Kimle

II.

14.

Kisbodak

II.

15.

Levél

III.

16.

Lébény

III.

17.

Lipót

II.

18.

Máriakálnok

II.

19.

Mecsér

II.

20.

Mosonmagyaróvár

II.

21.

Mosonszolnok

III.

22.

Mosonudvar

III.

23.

Püski

II.

24.

Rajka

II.

25.

Újrónafő

III.

26.

Várbalog

III.

Sopron székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Ágfalva

III.

2.

Csáfordjánosfa

III.

3.

Csapod

III.

4.

Csér

III.

5.

Ebergőc

II.

6.

Egyházasfalu

III.

7.

Fertőboz

II.

8.

Fertőhomok

III.

9.

Fertőd

III.

10.

Fertőendréd

III.

11.

Fertőrákos

III.

12.

Fertőszentmiklós

II.

13.

Fertőszéplak

III.

14.

Gyalóka

III.

15.

Harka

III.

16.

Hegykő

III.

17.

Hidegség

II.

18.

Iván

III.

19.

Kópháza

III.

20.

Lövő

III.

21.

Nagycenk

II.

22.

Nagylózs

III.

23.

Nemeskér

III.

24.

Pereszteg

III.

25.

Petőháza

II.

26.

Pinnye

III.

27.

Pusztacsalád

III.

28.

Répcevis

II.

29.

Röjtökmuzsaj

II.

30.

Sarród

III.

31.

Sopron

II.

32.

Sopronhorpács

III.

33.

Sopronkövesd

III.

34.

Szakony

III.

35.

Újkér

III.

36.

Und

III.

37.

Völcsej

III.

38.

Zsira

III.

HAJDÚ-BIHAR MEGYE

Debrecen székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Álmosd

III.

2.

Bagamér

III.

3.

Debrecen

I.

4.

Derecske

I.

5.

Ebes

II.

6.

Esztár

II.

7.

Fülöp

III.

8.

Hajdúbagos

III.

9.

Hajdúsámson

II.

10.

Hajdúszoboszló

I.

11.

Hajdúszovát

II.

12.

Hosszúpályi

II.

13.

Kismarja

II.

14.

Kokad

III.

15.

Konyár

III.

16.

Létavértes

II.

17.

Mikepércs

II.

18.

Monostorpályi

III.

19.

Nádudvar

I.

20.

Nagyhegyes

I.

21.

Nyírábrány

III.

22.

Nyíracsád

III.

23.

Nyíradony

II.

24.

Nyírmártonfalva

III.

25.

Pocsaj

II.

26.

Sáránd

III.

27.

Tépe

III.

28.

Újléta

III.

29.

Vámospércs

III.

Hajdúnánás székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Balmazújváros

II.

2.

Bocskaikert

II.

3.

Egyek

II.

4.

Folyás

II.

5.

Görbeháza

II.

6.

Hajdúböszörmény

II.

7.

Hajdúdorog

III.

8.

Hajdúhadház

II.

9.

Hajdúnánás

II.

10.

Hortobágy

II.

11.

Polgár

II.

12.

Téglás

II.

13.

Tiszacsege

II.

14.

Tiszagyulaháza

II.

15.

Újszentmargita

II.

16.

Újtikos

II.

Püspökladány székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Ártánd

III.

2.

Bakonszeg

II.

3.

Báránd

II.

4.

Bedő

II.

5.

Berekböszörmény

III.

6.

Berettyóújfalu

I.

7.

Bihardancsháza

III.

8.

Biharkeresztes

II.

9.

Biharnagybajom

II.

10.

Bihartorda

II.

11.

Bojt

III.

12.

Csökmő

II.

13.

Darvas

II.

14.

Földes

II.

15.

Furta

II.

16.

Gáborján

III.

17.

Hencida

II.

18.

Kaba

II.

19.

Komádi

I.

20.

Körösszakál

II.

21.

Körösszegapáti

II.

22.

Magyarhomorog

II.

23.

Mezőpeterd

II.

24.

Mezősas

II.

25.

Nagykereki

III.

26.

Nagyrábé

II.

27.

Püspökladány

I.

28.

Sáp

III.

29.

Sárrétudvari

II.

30.

Szentpéterszeg

III.

31.

Szerep

II.

32.

Tetétlen

III.

33.

Told

II.

34.

Újiráz

II.

35.

Váncsod

II.

36.

Vekerd

II.

37.

Zsáka

II.

HEVES MEGYE

Eger székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Aldebrő

III.

2.

Andornaktálya

III.

3.

Balaton

III.

4.

Bátor

III.

5.

Bekölce

III.

6.

Bélapátfalva

III.

7.

Besenyőtelek

III.

8.

Bodony

III.

9.

Bükkszék

III.

10.

Bükkszenterzsébet

III.

11.

Bükkszentmárton

III.

12.

Demjén

III.

13.

Dormánd

II.

14.

Eger

I.

15.

Egerbakta

III.

16.

Egerbocs

III.

17.

Egercsehi

III.

18.

Egerfarmos

III.

19.

Egerszalók

II.

20.

Egerszólát

III.

21.

Erdőkövesd

III.

22.

Fedémes

III.

23.

Feldebrő

III.

24.

Felsőtárkány

III.

25.

Füzesabony

I.

26.

Hevesaranyos

III.

27.

Istenmezeje

III.

28.

Ivád

III.

29.

Kál

II.

30.

Kápolna

II.

31.

Kerecsend

III.

32.

Kisfüzes

III.

33.

Kompolt

II.

34.

Maklár

III.

35.

Mátraballa

III.

36.

Mátraderecske

III.

37.

Mezőszemere

III.

38.

Mezőtárkány

III.

39.

Mikófalva

III.

40.

Mónosbél

III.

41.

Nagytálya

III.

42.

Nagyút

III.

43.

Nagyvisnyó

II.

44.

Noszvaj

III.

45.

Novaj

III.

46.

Ostoros

II.

47.

Parád

II.

48.

Parádsasvár

III.

49.

Pétervására

III.

50.

Poroszló

II.

51.

Recsk

II.

52.

Sarud

II.

53.

Sirok

I.

54.

Szajla

III.

55.

Szarvaskő

III.

56.

Szentdomonkos

III.

57.

Szihalom

III.

58.

Szilvásvárad

III.

59.

Szúcs

III.

60.

Tarnalelesz

III.

61.

Tarnaszentmária

III.

62.

Terpes

III.

63.

Tófalu

II.

64.

Újlőrincfalva

III.

65.

Váraszó

III.

66.

Verpelét

II.

Gyöngyös székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Abasár

II.

2.

Adács

III.

3.

Apc

II.

4.

Átány

II.

5.

Atkár

III.

6.

Boconád

III.

7.

Boldog

III.

8.

Csány

III.

9.

Detk

III.

10.

Domoszló

II.

11.

Ecséd

III.

12.

Erdőtelek

III.

13.

Erk

II.

14.

Gyöngyös

I.

15.

Gyöngyöshalász

III.

16.

Gyöngyösoroszi

III.

17.

Gyöngyöspata

III.

18.

Gyöngyössolymos

III.

19.

Gyöngyöstarján

III.

20.

Halmajugra

III.

21.

Hatvan

I.

22.

Heréd

II.

23.

Heves

II.

24.

Hevesvezekény

III.

25.

Hort

I.

26.

Karácsond

III.

27.

Kerekharaszt

III.

28.

Kisköre

II.

29.

Kisnána

III.

30.

Kömlő

III.

31.

Lőrinci

I.

32.

Ludas

III.

33.

Markaz

III.

34.

Mátraszentimre

III.

35.

Nagyfüged

II.

36.

Nagykökényes

III.

37.

Nagyréde

I.

38.

Pálosvörösmart

III.

39.

Pély

III.

40.

Petőfibánya

III.

41.

Rózsaszentmárton

III.

42.

Szűcsi

III.

43.

Tarnabod

II.

44.

Tarnaméra

II.

45.

Tarnaörs

II.

46.

Tarnaszentmiklós

III.

47.

Tarnazsadány

II.

48.

Tenk

III.

49.

Tiszanána

II.

50.

Vámosgyörk

I.

51.

Vécs

III.

52.

Visonta

I.

53.

Visznek

II.

54.

Zagyvaszántó

III.

55.

Zaránk

II.

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE

Jászberény székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Alattyán

II.

2.

Jánoshida

II.

3.

Jászágó

III.

4.

Jászalsószentgyörgy

II.

5.

Jászapáti

II.

6.

Jászárokszállás

II.

7.

Jászberény

II.

8.

Jászboldogháza

II.

9.

Jászdózsa

II.

10.

Jászfelsőszentgyörgy

II.

11.

Jászfényszaru

II.

12.

Jászivány

II.

13.

Jászjákóhalma

II.

14.

Jászkisér

II.

15.

Jászladány

II.

16.

Jászszentandrás

II.

17.

Jásztelek

II.

18.

Pusztamonostor

II.

Karcag székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Abádszalók

II.

2.

Berekfürdő

III.

3.

Karcag

II.

4.

Kenderes

II.

5.

Kisújszállás

II.

6.

Kunhegyes

II.

7.

Kunmadaras

II.

8.

Nagyiván

III.

9.

Tiszabő

II.

10.

Tiszabura

II.

11.

Tiszaderzs

II.

12.

Tiszafüred

II.

13.

Tiszagyenda

III.

14.

Tiszaigar

III.

15.

Tiszaörs

III.

16.

Tiszaroff

II.

17.

Tiszaszentimre

III.

18.

Tiszaszőlős

III.

19.

Tomajmonostora

II.

Mezőtúr székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Cibakháza

II.

2.

Csépa

II.

3.

Cserkeszőlő

II.

4.

Kétpó

II.

5.

Kunszentmárton

II.

6.

Mesterszállás

II.

7.

Mezőhék

II.

8.

Mezőtúr

I.

9.

Nagyrév

II.

10.

Öcsöd

II.

11.

Szelevény

II.

12.

Tiszaföldvár

II.

13.

Tiszainoka

II.

14.

Tiszakürt

II.

15.

Tiszasas

II.

16.

Túrkeve

II.

Szolnok székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Besenyszög

II.

2.

Csataszög

II.

3.

Fegyvernek

II.

4.

Hunyadfalva

II.

5.

Kengyel

II.

6.

Kőtelek

I.

7.

Kuncsorba

II.

8.

Martfű

I.

9.

Nagykörű

I.

10.

Örményes

II.

11.

Rákóczifalva

II.

12.

Rákócziújfalu

II.

13.

Szajol

I.

14.

Szászberek

II.

15.

Szolnok

I.

16.

Tiszajenő

II.

17.

Tiszapüspöki

I.

18.

Tiszasüly

I.

19.

Tiszatenyő

III.

20.

Tiszavárkony

I.

21.

Tószeg

I.

22.

Törökszentmiklós

I.

23.

Újszász

I.

24.

Vezseny

I.

25.

Zagyvarékas

II.

KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYE

Esztergom székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Annavölgy

III.

2.

Bajna

II.

3.

Bajót

II.

4.

Csolnok

II.

5.

Dág

III.

6.

Dorog

I.

7.

Dömös

II.

8.

Epöl

III.

9.

Esztergom

I.

10.

Kesztölc

II.

11.

Lábatlan

II.

12.

Leányvár

II.

13.

Máriahalom

III.

14.

Mogyorósbánya

II.

15.

Nagysáp

III.

16.

Nyergesújfalu

I.

17.

Piliscsév

II.

18.

Pilismarót

II.

19.

Sárisáp

II.

20.

Süttő

II.

21.

Tát

II.

22.

Tokod

II.

23.

Tokodaltáró

III.

24.

Úny

III.

Tatabánya székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Ács

II.

2.

Ácsteszér

III.

3.

Aka

III.

4.

Almásfüzitő

I.

5.

Ászár

III.

6.

Bábolna

II.

7.

Baj

III.

8.

Bakonybánk

II.

9.

Bakonysárkány

III.

10.

Bakonyszombathely

III.

11.

Bana

II.

12.

Bársonyos

III.

13.

Bokod

III.

14.

Császár

III.

15.

Csatka

III.

16.

Csém

II.

17.

Csép

III.

18.

Dad

III.

19.

Dunaalmás

I.

20.

Dunaszentmiklós

III.

21.

Ete

III.

22.

Gyermely

III.

23.

Héreg

III.

24.

Kecskéd

III.

25.

Kerékteleki

III.

26.

Kisbér

II.

27.

Kisigmánd

II.

28.

Kocs

III

29.

Komárom

I.

30.

Kömlőd

III.

31.

Környe

II.

32.

Mocsa

II.

33.

Nagyigmánd

II.

34.

Naszály

II.

35.

Neszmély

II.

36.

Oroszlány

II.

37.

Réde

III.

38.

Súr

II.

39.

Szákszend

III.

40.

Szárliget

III.

41.

Szomód

III.

42.

Szomor

III.

43.

Tardos

III.

44.

Tarján

III.

45.

Tárkány

III.

46.

Tata

II.

47.

Tatabánya

I.

48.

Várgesztes

III.

49.

Vérteskethely

III.

50.

Vértessomló

III.

51.

Vértesszőlős

III.

52.

Vértestolna

III.

NÓGRÁD MEGYE

Balassagyarmat székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Alsópetény

III.

2.

Balassagyarmat

II.

3.

Bánk

III.

4.

Becske

III.

5.

Bercel

II.

6.

Berkenye

II.

7.

Borsosberény

II.

8.

Cserháthaláp

III.

9.

Cserhátsurány

II.

10.

Csesztve

III.

11.

Csitár

III.

12.

Debercsény

III.

13.

Dejtár

II.

14.

Diósjenő

III.

15.

Drégelypalánk

II.

16.

Endrefalva

II.

17.

Érsekvadkert

II.

18.

Felsőpetény

III.

19.

Galgaguta

III.

20.

Herencsény

II.

21.

Hollókő

III.

22.

Hont

II.

23.

Horpács

III.

24.

Hugyag

II.

25.

Iliny

III.

26.

Ipolyszög

III.

27.

Ipolyvece

III.

28.

Keszeg

III.

29.

Kétbodony

III.

30.

Kisecset

III.

31.

Legénd

III.

32.

Ludányhalászi

II.

33.

Magyargéc

II.

34.

Magyarnándor

III.

35.

Mohora

II.

36.

Nagylóc

II.

37.

Nagyoroszi

II.

38.

Nézsa

III.

39.

Nógrád

III.

40.

Nógrádkövesd

III.

41.

Nógrádmarcal

III.

42.

Nógrádmegyer

II.

43.

Nógrádsáp

III.

44.

Nógrádsipek

II.

45.

Nógrádszakál

II.

46.

Nőtincs

III.

47.

Őrhalom

II.

48.

Ősagárd

III.

49.

Patak

III.

50.

Patvarc

III.

51.

Piliny

III.

52.

Pusztaberki

III.

53.

Rétság

II.

54.

Rimóc

III.

55.

Romhány

III.

56.

Szalmatercs

II.

57.

Szanda

II.

58.

Szátok

III.

59.

Szécsénke

III.

60.

Szécsény

II.

61.

Szécsényfelfalu

III.

62.

Szendehely

II.

63.

Szente

III.

64.

Szügy

III.

65.

Terény

III.

66.

Tereske

III.

67.

Tolmács

II.

68.

Varsány

II.

Salgótarján székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Alsótold

III.

2.

Bárna

III.

3.

Bátonyterenye

II.

4.

Bér

III.

5.

Bokor

III.

6.

Buják

III.

7.

Cered

III.

8.

Csécse

III.

9.

Cserhátszentiván

II.

10.

Dorogháza

II.

11.

Ecseg

II.

12.

Egyházasdengeleg

III.

13.

Egyházasgerge

II.

14.

Erdőkürt

III.

15.

Erdőtarcsa

III.

16.

Etes

III.

17.

Felsőtold

III.

18.

Garáb

III.

19.

Héhalom

III.

20.

Ipolytarnóc

II.

21.

Jobbágyi

III.

22.

Kálló

III.

23.

Karancsalja

III.

24.

Karancsberény

III.

25.

Karancskeszi

III.

26.

Karancslapujtő

II.

27.

Karancsság

II.

28.

Kazár

II.

29.

Kisbágyon

III.

30.

Kisbárkány

II.

31.

Kishartyán

III.

32.

Kozárd

II.

33.

Kutasó

III.

34.

Litke

I.

35.

Lucfalva

II.

36.

Márkháza

III.

37.

Mátramindszent

III.

38.

Mátranovák

III.

39.

Mátraszele

II.

40.

Mátraszőlős

II.

41.

Mátraterenye

III.

42.

Mátraverebély

II.

43.

Mihálygerge

I.

44.

Nagybárkány

III.

45.

Nagykeresztúr

III.

46.

Nemti

II.

47.

Palotás

III.

48.

Pásztó

I.

49.

Rákóczibánya

III.

50.

Ságújfalu

III.

51.

Salgótarján

I.

52.

Sámsonháza

II.

53.

Somoskőújfalu

II.

54.

Sóshartyán

III.

55.

Szarvasgede

II.

56.

Szilaspogony

III.

57.

Szirák

II.

58.

Szuha

II.

59.

Szurdokpüspöki

II.

60.

Tar

III.

61.

Vanyarc

II.

62.

Vizslás

III.

63.

Zabar

III.

PEST MEGYE

Cegléd székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Abony

II.

2.

Albertirsa

II.

3.

Cegléd

II.

4.

Ceglédbercel

II.

5.

Csemő

III.

6.

Dánszentmiklós

III.

7.

Farmos

III.

8.

Jászkarajenő

III.

9.

Kocsér

III.

10.

Kóka

III.

11.

Kőröstetétlen

III.

12.

Mende

III.

13.

Mikebuda

III.

14.

Nagykáta

II.

15.

Nagykőrös

II.

16.

Nyársapát

III.

17.

Sülysáp

III.

18.

Szentlőrinckáta

II.

19.

Szentmártonkáta

II.

20.

Tápióbicske

III.

21.

Tápiógyörgye

II.

22.

Tápióság

III.

23.

Tápiószecső

III.

24.

Tápiószele

III.

25.

Tápiószentmárton

III.

26.

Tápiószőlős

III.

27.

Tóalmás

II.

28.

Törtel

III.

29.

Újszilvás

II.

30.

Úri

III.

Érd székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Apaj

III.

2.

Áporka

III.

3.

Biatorbágy

II.

4.

Budajenő

III.

5.

Budakeszi

III.

6.

Budaörs

II.

7.

Délegyháza

III.

8.

Diósd

III.

9.

Dömsöd

III.

10.

Dunaharaszti

II.

11.

Dunavarsány

III.

12.

Érd

II.

13.

Halásztelek

II.

14.

Herceghalom

III.

15.

Kiskunlacháza

III.

16.

Lórév

II.

17.

Majosháza

III.

18.

Makád

II.

19.

Nagykovácsi

III.

20.

Páty

III.

21.

Perbál

III.

22.

Pilisborosjenő

III.

23.

Piliscsaba

II.

24.

Pilisjászfalu

III.

25.

Pilisszántó

III.

26.

Pilisszentiván

III.

27.

Pilisvörösvár

I.

28.

Pusztazámor

III.

29.

Ráckeve

II.

30.

Remeteszőlős

III.

31.

Solymár

III.

32.

Sóskút

III.

33.

Százhalombatta

I.

34.

Szigetbecse

II.

35.

Szigetcsép

I.

36.

Szigethalom

II.

37.

Szigetszentmárton

II.

38.

Szigetszentmiklós

II.

39.

Szigetújfalu

II.

40.

Taksony

III.

41.

Tárnok

II.

42.

Telki

III.

43.

Tinnye

III.

44.

Tök

III.

45.

Tököl

II.

46.

Törökbálint

II.

47.

Üröm

III.

48.

Zsámbék

III.

Gödöllő székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Aszód

II.

2.

Bag

III.

3.

Csömör

III.

4.

Dány

III.

5.

Domony

III.

6.

Erdőkertes

III.

7.

Galgahévíz

III.

8.

Galgamácsa

II.

9.

Gödöllő

II.

10.

Hévízgyörk

III.

11.

Iklad

II.

12.

Isaszeg

III.

13.

Kartal

III.

14.

Kerepes

III.

15.

Kistarcsa

III.

16.

Mogyoród

II.

17.

Nagytarcsa

III.

18.

Pécel

III.

19.

Szada

III.

20.

Tura

III.

21.

Vácegres

III.

22.

Vácszentlászló

III.

23.

Valkó

III.

24.

Veresegyház

III.

25.

Verseg

III.

26.

Zsámbok

III.

Monor székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi osztály

1.

Alsónémedi

II.

2.

Bénye

III.

3.

Bugyi

III.

4.

Csévharaszt

III.

5.

Dabas

II.

6.

Ecser

III.

7.

Felsőpakony

II.

8.

Gomba

III.

9.

Gyál

I.

10.

Gyömrő

III.

11.

Hernád

II.

12.

Inárcs

III.

13.

Kakucs

III.

14.

Káva

III.

15.

Maglód

III.

16.

Monor

III.

17.

Monorierdő

III.

18.

Nyáregyháza

III.

19.

Ócsa

III.

20.

Örkény

II.

21.

Pánd

III.

22.

Péteri

III.

23.

Pilis

III.

24.

Pusztavacs

II.

25.

Táborfalva

II.

26.

Tatárszentgyörgy

II.

27.

Újhartyán

II.

28.

Újlengyel

III.

29.

Üllő

I.

30.

Vasad

III.

31.

Vecsés

II.

Vác székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

Sorszám

Település

Katasztrófavédelmi
osztály

1.

Acsa

III.

2.

Bernecebaráti

III.

3.

Budakalász

III.

4.

Csobánka

III.

5.

Csomád

III.

6.

Csörög

III.

7.

Csővár

III.

8.

Dunabogdány

II.

9.

Dunakeszi

II.

10.

Fót

III.

11.

Galgagyörk

III.

12.

Göd

II.

13.

Ipolydamásd

III.

14.

Ipolytölgyes

II.

15.

Kemence

III.

16.

Kismaros

II.

17.

Kisnémedi

III.

18.

Kisoroszi

II.

19.

Kosd

II.

20.

Kóspallag

III.

21.

Leányfalu

II.

22.

Letkés

III.

23.

Márianosztra

III.

24.

Nagybörzsöny

II.

25.

Nagymaros

II.

26.

Őrbottyán

III.

27.

Penc

III.

28.

Perőcsény

III.

29.

Pilisszentkereszt

III.

30.

Pilisszentlászló

III.

31.

Pócsmegyer

II.

32.

Pomáz

III.

33.

Püspökhatvan

II.

34.

Püspökszilágy

III.

35.

Rád

III.

36.

Szentendre

II.

37.

Szigetmonostor

II.

38.

Szob

II.

39.

Szokolya

II.

40.

Sződ

III.

41.

Sződliget

II.

42.

Tahitótfalu

II.

43.

Tésa

II.

44.

Vác

II.

45.

Vácduka

III.

46.

Váchartyán

III.

47.

Váckisújfalu

III.

48.

<